BSO DOEgroen van start

Vandaag hebben we een bijzondere dag in onze school gehad. Onze buiten-BSO is gestart! Voorlopig alleen voor de kinderen van DOE040. Van 8 uur tot 18 uur kunnen de kinderen nu terecht voor een fijne dag. Tijdens de BSO-tijd gaan we zoveel mogelijk naar buiten en maken we gebruik van onze eigen kinderboerderij. Letterlijk, lekker in het groen. In de (moes)tuinen, bij de dieren en in het gezellige huisje. We hebben er zin in en DOE040 is nog completer geworden met deze nieuwe aanvulling.

De eerste dag was al erg gezellig, naast het buiten spelen, kippen en cavia’s knuffelen en verzorgen hebben we samen heerlijke appelflappen gebakken.

Wil je meer informatie over de BSO en onze school kijk dan verder op onze  website.

Namens het hele team,

Marieke, Myrthe, Mike, Gabrielle, Suzanne en Jacqueline